Rehabilitacja Radzymin

Rehabilitacja

Indywidualny program terapii, brak kolejek, dyplomowani fizjoterapeuci z bogatym doświadczeniem.
CENA: 140 zł (45 min)

Rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Skolioza, wady postawy, wady kończyn dolnych. Terapia dzieci z wadami postawy z wykorzystaniem najlepszych metod fizjoterapii. CENA: 120 zł (45 min)

Terapia manualna

Metoda polegająca na ucisku odpowiednich punktów na ciele w celu przywrócenia równowagi mięśniowej.
CENA: 150 zł (50 min)

Metoda PNF

Metoda PNF. Bezbolesna i skuteczna metoda pobudzania uszkodzonych tkanek.
CENA: 150 zł (50 min)

Masaż bańką chińską

Doskonale sprawdza się w walce z cellulitem.
CENA: od 90 zł (30-60 min)

Rehabilitacja neurologiczna

Dla urazów spowodowanych uszkodzeniami neurologicznymi.
CENA: 150 zł (50 min)

Igłoterapia

Pomaga w usuwaniu wszelkich bólów stawowych, reaktywuje sztywność stawów i mięśni.
CENA: 80-180 zł (20-50 min)

Uroginekologia

Skuteczne wsparcie przebiegu ciąży oraz połogu. Pomoc z dolegliwościami kobiecych narządów płciowych.
CENA: 160 zł (60 min)

Rehabilitacja Radzymin: dziękujemy, że jesteś z nami!

 

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Re-Flex. Oferujemy takie usługi jak fizjoterapia, rehabilitacja, masaże czy fizykoterapia. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją: neurologiczną, w schorzeniach kręgosłupa, po urazach kończyn dolnych i górnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi: masaż relaksacyjny, ajurwedyjski, Kobido, leczniczy, sportowy, limfatyczny lub bańką chińską, jak również fizykoterapię: laseroterapię, ultradźwięki, terapię prądem niskiej i średniej częstotliwości, zabieg falą uderzeniową. Dietetyk czeka na Państwa aż dwa razy w tygodniu. Dopełnieniem usług prozdrowotnych są usługi kosmetyczne świadczone w naszym gabinecie.

 

Korzyści korzystania z Centrum Re-Flex

  • Zabiegi wykonywane są indywidualnie (1 na 1), co zapewnia szybkie efekty terapii. Indywidualny program terapii jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości pacjentów. Nie podchodzimy szablonowo do naszych klientów.
  • Profesjonalny zespół fizjoterapeutów. Każdy z naszych fizjoterapeutów jest posiada dyplom ukończenia studiów magisterskich o specjalizacji fizjoterapia. Jednocześnie każdy z nich nieustawicznie się szkoli, aby stosować najnowsze metody rehabilitacji naszych pacjentów.
  • Posiadamy profesjonalny i atestowany sprzęt. Dzięki temu efekty przychodzą szybciej i efekty ich działania potrafią być odczuwalne już po pierwszej wizycie.
  • Nasi pacjenci nie muszą czekać. Cenimy czas ich czas, dlatego nie czekają Państwo w kolejce. To my dopasujemy się do Państwa kalendarza i tak ustawiamy wizyty, aby odbywała się w dogodnym dla pacjentów czasie.
  • Posiadamy aż 2 miejsca parkingowe pod gabinetami. Dzięki temu możesz podjechać praktycznie pod same drzwi, nie narażając się tym samym na pogłębienie urazu.
  • W przypadku młodszych dzieci, zapewniamy przemiłą atmosferę, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Nasi rehabilitanci i recepcjoniści szczególnie dbają o małych pacjentów, aby wizyty w Centrum Reflex były dla nich pozytywnym przeżyciem.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg skontaktuj się z nami. Honorujemy Radzymińską Kartę Mieszkańca.

U nas jesteś w dobrych rękach! 😊