Witamy cię w Centrum Rehabilitacji Reflex! Z nami jesteś w dobrych rękach! ❤️❤️❤️

Od 2014 roku dbamy o mieszkańców Radzymina i okolicznych miejscowości, będąc jasnym punktem na lokalnej mapie.

Odnawiamy ciało i duszę. Sprawiamy, że nasi klienci na czas wizyty zapominają o świecie i skupiają się tylko na sobie.

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Dlatego jakość usług jest najwyższa. Tu nie ma miejsca na kompromisy!

Przy czym cały czas się rozwijamy. W efekcie do usług rehabilitacji i fizykoterapii dołączyły kolejno masaż i uroginekologia.

DLACZEGO ISTNIEJEMY?

Coraz więcej osób sprowadza się do Radzymina i okolic. Jednak po większość usług jeździ się do Warszawy. Chcielibyśmy odwrócić ten trend i pokazać mieszkańcom, że wysoką jakość mają tuż za rogiem. Zajmujemy się powrotem do sprawności, relaksem, zdrowym życiem i urodą bez skalpela. Przyjdź i spróbuj już dziś, a nigdy więcej nie będziesz już jeździć daleko, aby znaleźć wysoką jakość! 😊

ZALETY KORZYSTANIA Z CENTRUM RE-FLEX

  • Zabiegi wykonywane są indywidualnie (1 na 1), co zapewnia szybkie efekty terapii. Indywidualny program terapii jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości pacjentów. Nie podchodzimy szablonowo do naszych klientów.
  • Profesjonalny zespół fizjoterapeutów. Każdy z naszych fizjoterapeutów jest posiada dyplom ukończenia studiów magisterskich o specjalizacji fizjoterapia. Jednocześnie każdy z nich nieustawicznie się szkoli, aby stosować najnowsze metody rehabilitacji naszych pacjentów.
  • Posiadamy profesjonalny i atestowany sprzęt. Dzięki temu efekty przychodzą szybciej i efekty ich działania potrafią być odczuwalne już po pierwszej wizycie.
  • Nasi klienci nie muszą czekać. Cenimy czas ich czas, dlatego nie czekają Państwo w kolejce. To my dopasujemy się do Państwa kalendarza i tak ustawiamy wizyty, aby odbywała się w dogodnym dla pacjentów czasie.
  • Posiadamy aż 2 miejsca parkingowe pod gabinetami. Dzięki temu możesz podjechać praktycznie pod same drzwi, nie narażając się tym samym na pogłębienie urazu.
  • W przypadku młodszych dzieci, zapewniamy przemiłą atmosferę, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Nasi rehabilitanci i recepcjoniści szczególnie dbają o małych pacjentów, aby wizyty w Centrum Reflex były dla nich pozytywnym przeżyciem.

6

SPECJALISTÓW

50

RÓŻNYCH ZABIEGÓW

3900

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

2014

ROK ZAŁOŻENIA