Masaż Radzymin

Masaż

Działanie przeciwbólowe oraz rozluźniające. Polecany szczególnie sportowcom.
CENA: 150 zł (60 min)

Masaż relaksacyjny

Działanie przeciwbólowe oraz rozluźniające. Polecany szczególnie sportowcom.
CENA: 150 zł (60 min)

Masaż limfatyczny

Dla zwiększenia jędrności i nadania skórze promiennego wyglądu.
CENA: 150 zł (50 min)

Masaż bańką chińską

Doskonale sprawdza się w walce z cellulitem.
CENA: od 90 zł (30-60 min)

Masaż Lomi Lomi

Głęboki relaks w hawajskim stylu.
CENA: 250 zł (90 min)

Masaż Kobido

Poczuj się jak cesarzowa Japonii!
CENA: 250 zł (90 min)

Masaż Radzymin: dziękujemy, że jesteś z nami!

 

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Re-Flex. Oferujemy takie usługi jak fizjoterapia, rehabilitacja, masaże czy fizykoterapia. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją: neurologiczną, w schorzeniach kręgosłupa, po urazach kończyn dolnych i górnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi: masaż relaksacyjny, Kobido, leczniczy, sportowy, limfatyczny lub bańką chińską, jak również fizykoterapię: laseroterapię, ultradźwięki, terapię prądem niskiej i średniej częstotliwości, zabieg falą uderzeniową.

 

Korzyści korzystania z Centrum Re-Flex

  • Zabiegi wykonywane są indywidualnie (1 na 1), co zapewnia szybkie efekty terapii. Indywidualny program terapii jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości pacjentów. Nie podchodzimy szablonowo do naszych klientów.
  • Profesjonalny zespół fizjoterapeutów. Każdy z naszych fizjoterapeutów jest posiada dyplom ukończenia studiów magisterskich o specjalizacji fizjoterapia. Jednocześnie każdy z nich nieustawicznie się szkoli, aby stosować najnowsze metody rehabilitacji naszych pacjentów.
  • Posiadamy profesjonalny i atestowany sprzęt. Dzięki temu efekty przychodzą szybciej i efekty ich działania potrafią być odczuwalne już po pierwszej wizycie.
  • Nasi pacjenci nie muszą czekać. Cenimy czas ich czas, dlatego nie czekają Państwo w kolejce. To my dopasujemy się do Państwa kalendarza i tak ustawiamy wizyty, aby odbywała się w dogodnym dla pacjentów czasie.
  • Posiadamy aż 2 miejsca parkingowe pod gabinetami. Dzięki temu możesz podjechać praktycznie pod same drzwi, nie narażając się tym samym na pogłębienie urazu.
  • W przypadku młodszych dzieci, zapewniamy przemiłą atmosferę, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Nasi rehabilitanci i recepcjoniści szczególnie dbają o małych pacjentów, aby wizyty w Centrum Reflex były dla nich pozytywnym przeżyciem.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg skontaktuj się z nami. Honorujemy Radzymińską Kartę Mieszkańca.

U nas jesteś w dobrych rękach! 😊