MASAŻ LOMI LOMI

250 zł

Głęboki relaks w hawajskim stylu.

90 min

Chcesz uwolnić się od trosk? Nadmierny stres nie pozwala ci się zrelaksować i wyspać? A może szukasz nietuzinkowego masażu? Przyjdź, zapomnij o otaczającym świecie i zrelaksuj się, jak nigdy dotąd!

Potrzebujesz chwili tylko dla siebie? Przydałaby ci się mała przerwa i oderwanie od codziennych trosk i problemów? A może szukasz unikalnego masażu? Przyjdź i zanurz się w egzotycznym świecie prosto z drugiej półkuli świata!

Masaż Lomi Lomi

 

Masaż hawajski Lomi Lomi wywodzi się z rajskich hawajskich wysp i polega na masowaniu całego ciała z wyłączeniem stref intymnych masowanego.

W trakcie wykonywania masażu Lomi Lomi masażysta używa całych dłoni wraz z opuszkami palców, nadgarstków, łokci, a także przedramion i barków. Wykonuje nimi masaż z użyciem technik głaskania, kołysania, przytulania, zginania i prostowania kończyn masowanej osoby.

Masaż Lomi Lomi jest doskonałym sposobem na zrelaksowanie się i odprężenie po ciężkim dniu. Dzięki niemu zapomnieć o problemach dnia codziennego, nabrać dystansu, który zapewnia motywację do działania i wewnętrzną siłę. Ta forma masażu przywraca również zdolność widzenia niektórych spraw w swoich życiu w całkiem inny, pozytywny sposób.

Dodatkowymi benefitami masażu Lomi Lomi jest poprawa krążenia krwi i limfy w organizmie, co usprawnia całościową odporność.  Do tego korzystnie wpływa na poprawę elastyczności skóry całego ciała, przyśpiesza przemianę materii oraz spalanie tkanki tłuszczowej w każdym z masowanych obszarów.

 

Dla kogo?

Masaż hawajski zaleca się w szczególności osobom, które:

  • borykają się ze stanami lękowymi, długotrwałym niepokojem, rozdrażnieniem oraz są narażone na stres w swoim życiu.
  • skarżą się na ból pleców i stawów w wyniku przepracowania i dużego obciążenia organizmu zarówno fizycznego jak i psychicznego.
  • poszukują głębokiego odprężenia i pozbycia się stresu.

 

Z masażu Lomi Lomi nie mogą korzystać osoby:

  • chorujące na białaczkę,
  • posiadające problemy skórne,
  • posiadające podwyższoną temperaturę ciała,
  • chorujące na choroby zakaźne,
  • cierpiące na choroby układu krążenia (w tym żylaki kończyn dolnych),
  • borykające się z problemami żołądkowymi.

 

Podsumowanie

Masaż Lomi Lomi jest świetną propozycją na odłączenie się od codziennych trosk. W ciszy gabinetu przez ponad godzinę zanurzamy się w odległy świat i gorący klimat wysp. Masażysta może być kompanem tej podróży lub postacią, która zostawi nas całkowicie naszym myślom. Jeśli tylko opowiemy o naszych oczekiwaniach, bez problemu dopasuje się do indywidualnych potrzeb.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg skontaktuj się z nami. Honorujemy Radzymińską Kartę Mieszkańca.

U nas jesteś w dobrych rękach! 😊

Bez kolejek

Indywidualne podejście

Komfortowe gabinety

Adres:

Falandysza 11/191, Radzymin

Umów się już dziś!

790 314 345

POWIĄZANE USŁUGI

Masaż

Masaż

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Masaż Kobido

Masaż Kobido