MASAŻ AJURWEDYJSKI

200-230 zł

Głęboki relaks w orientalnym stylu.

60 min

Chcesz uwolnić się od trosk oraz zanurzyć w świecie orientalnych zapachów? Zwykły masaż już cię nudzi i szukasz czegoś nietuzinkowego? Przyjdź, zapomnij o otaczającym świecie i zrelaksuj się, jak nigdy dotąd!

Masaż ajurwedyjski

 

Masaż ajurwedyjski (Ayurveda Abhyanga) jest jedną z najstarszych technik łagodzenia bólu i regenerowania tkanek. Rozwijał się od starożytności pod silnym wpływem filozofii i religii indyjskiej  po to, by chronić ciało człowieka przed chorobami i wspomagać leczenie różnych dolegliwości.

Ajurweda to dosłownie „wiedza o życiu”.  Ajurweda zakłada, że organizm jest spójną całością, a więc wszelkie choroby i dolegliwości jego części zależą od ogólnej równowagi ciała, zatem zabiegi zawsze polegają na oddziaływaniu na cały organizm.Równowaga musi zachodzić nie tylko pomiędzy poszczególnymi organami i układami w ciele, ale także pomiędzy całym ciałem a sferą duchową czy psychiczną człowieka.

W 1979 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała koncepcję zdrowia i terapii reprezentowaną przez Ajurwedę za medycynę alternatywną do alopatii i tym samym ajurweda stała się oficjalnie ważnym elementem światowej kultury medycznej.

 

Dla kogo?

Masaż ajurwedyjski zaleca się w szczególności:

  • osobom, które mają suchą skórę, trzeszczące stawy i kości,
  • osobom chorym na osteoporozę, artretyzm, cierpiącym na zaparcia i problemy z jelitem grubym,
  • polecany jest również osobom cierpiącym na nerwice, bezsenności,
  • a także osobom przepracowanym i przemęczonym, mającym problemy z koncentracją i pamięcią,
  • każdemu, kto poszukuje relaksu i ukojenia nie tylko dla ciała, ale również dla zmysłów.

 

Przebieg masażu

Masaż ajurwedyjski dysponuje wieloma technikami. Do najbardziej popularnych należy masaż ajurwedyjski abhyanga, polegający na masowaniu całego ciała w siedmiu specjalnych pozycjach.

Podczas masażu ajurwedyjskiego masażysta używa ciepłego, aromatycznego oleju. Jednocześnie osoba masowana jest nago, aby zapewnić płynność wszystkich ruchów masażystów. Dla komfortu i wygody naszych klientów zapewniamy jednorazową fizelinową bieliznę, aby nie musieli czuć się skrępowani.

Aromatyczne olejki, rytmiczny masaż, mantry powtarzane przez masażystów, czy też masowanie stóp sprzyjają wejściu w stan głębokiego odprężenia.

 

Podsumowanie

Masaż ajurwedyjski jest świetną propozycją techniki relaksacyjnej. Pozwala oderwać się od codziennych trosk i zanurzyć się w orientalne aromaty. Prawidłowo przeprowadzony zabieg odnowi nie tylko nasze ciało, ale również mentalnie poczujemy się bardziej zrelaksowani i wypoczęci.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg skontaktuj się z nami. Honorujemy Radzymińską Kartę Mieszkańca.

U nas jesteś w dobrych rękach! 😊

Bez kolejek

Indywidualne podejście

Komfortowe gabinety

Adres:

Falandysza 11/191, Radzymin

Umów się już dziś!

790 314 345

POWIĄZANE USŁUGI

Masaż

Masaż

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi

Biała kosmetyka

kosmetyka