Kontakt

Centrum Rehabilitacji Re-Flex

+48 790 314 345

OTWARTE: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8-20

ULICA
Falandysza 11/191
MIASTO
Radzymin
NIP:
125-172-04-88
REGON:
389254710
NR KONTA:
PL 83 1020 1042 0000 8502 0346 6497

❤️ U NAS JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH! ❤️

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy muszę mieć skierowanie na wizytę u fizjoterapeuty ?

Jestesmy Gabinetem świadczącym komercyjne usługi, dlatego nie wymagamy skierowania od lekarza POZ.

Jak mam się ubrać ?

Nie potrzeba specjalnego ubioru. Na wizytę z fizjoterapeutą zalecamy ubrać się w wygodny i komfortowy strój, najczęściej dres i t-shirt. W naszych gabinetach jest zawsze ciepło, a podczas masażu nasi klienci na życzenie są okładani ręcznikiem dla ich komfortu.

Co muszę zabrać na wizytę ?

W przypadku rehabilitacji należy zabrać całą dokumentację medyczną (taką jak RTG, MR, TK, EMG, USG, itp.), która będzie stanowić podstawę do wyboru właściwej techniki przez fizjoterapeutę. W przypadku pozostałych usług wystarczy dobry humor. O resztę już zadbamy my na miejscu 😊

Jakie kwalifikacje mają pracownicy Centrum Reflex ?

Wszyscy fizjoterapeuci ukończyli szkołę wyższą o kierunku rehabilitacja. Posiadają niezbędną wiedzę, pozwolenia i ubezpieczenie niezbędne do prowadzenia zawodu fizjoterapuety. Pozostali specjaliści są ekspertami w swoich dziedzinach, posiadającymi dyplomy potwierdzające ich wysokie kwalifikacje.

Czy jest parking w pobliżu ?

Tak, posiadamy 2 miejsca postojowe. Dzieki temu można podjechać pod sam gabinet, ograniczając tym samym ryzyko dalszej kontuzji.

Czy świadczą Państwo usługi w ramach funduszu NFZ ?

Świadczymy usługi wyłącznie komercyjne, nie ma możliwości odbycia wizyty w ramach NFZ

Czy wystawiają Państwo fakturę ?

Tak, na życzenie pacjenta wystawiamy fakturę.

Jak często trzeba umawiać się na wizyty, aby dojść do całkowitego wyleczenia ?

Jest wiele czynników, które wpływają na przebieg leczenia i każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Są przypadki, które można wyleczyć już po 2-3 spotkaniach, ale i są takie, które wymagają regularnych spotkań przez dłuższy okres czasu.

Ile czasu trwa wizyta u fizjoterapeuty ?

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. W zależności od problemu z jakim przyszedł zazwyczaj wizyta trwa około 45 minut. Doradzamy jednak, aby zarezerwować sobie godzinę wolnego czasu.

Jaki jest czas oczekiwania na wizytę ?

Czas oczekiwania wynosii od 1 do 4 dni. Nie wyklucza to jednak możliwości, że ktoś „wypadł z kolejki”, zwalniając tym samym termin. Zawsze jest to kwestia losowa, dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem sprawdzenia wolnego i dogodnego dla Państwa terminu.

Nie wiem jaki wybrać masaż

Jeśli nie wiedzą Państwo na jaki masaż się zdecydować, proszę się nie martwić. Nasi fijoterapeuci po krótkiej rozmowie z Państwem doradzą rodzaj masażu, tak aby byli Państwo zadowoleni.