Fizykoterapia Radzymin

Home

Fizykoterapia Radzymin

Laseroterapia

Przyspieszenie gojenia ran. Wzmocnienie efektów rehabilitacji. Likwidacja blizn.
CENA: 20 zł (6-8 min)

Ultradźwięki

Działanie przeciwbólowe w jednostkach chorobowych jak ostroga piętowa, rwa kulszowa.
CENA: 20 zł (20 min)

Pole magnetyczne

Skutecznie przyspiesza regenerację chorych tkanek, łagodzi ból i działa przeciwzapalnie.
CENA: 20 zł (20 min)

Elektroterapia

Działanie przeciwbólowe i poprawienie ukrwienia.
CENA: 20 zł (15-20 min)

Fizykoterapia Radzymin: dziękujemy, że jesteś z nami!

 

Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji Re-Flex. Oferujemy takie usługi jak fizjoterapia, rehabilitacja, masaże czy fizykoterapia. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją: neurologiczną, w schorzeniach kręgosłupa, po urazach kończyn dolnych i górnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi: masaż relaksacyjny, ajurwedyjski, leczniczy, sportowy, limfatyczny lub bańką chińską, jak również fizykoterapię: laseroterapię, ultradźwięki, terapię prądem niskiej i średniej częstotliwości, zabieg falą uderzeniową. Dietetyk czeka na Państwa aż dwa razy w tygodniu. Dopełnieniem usług prozdrowotnych są usługi kosmetyczne świadczone w naszym gabinecie.

 

Korzyści korzystania z Centrum Re-Flex

  • Zabiegi wykonywane są indywidualnie (1 na 1), co zapewnia szybkie efekty terapii. Indywidualny program terapii jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości pacjentów. Nie podchodzimy szablonowo do naszych klientów.
  • Profesjonalny zespół fizjoterapeutów. Każdy z naszych fizjoterapeutów jest posiada dyplom ukończenia studiów magisterskich o specjalizacji fizjoterapia. Jednocześnie każdy z nich nieustawicznie się szkoli, aby stosować najnowsze metody rehabilitacji naszych pacjentów.
  • Posiadamy profesjonalny i atestowany sprzęt. Dzięki temu efekty przychodzą szybciej i efekty ich działania potrafią być odczuwalne już po pierwszej wizycie.
  • Nasi pacjenci nie muszą czekać. Cenimy czas ich czas, dlatego nie czekają Państwo w kolejce. To my dopasujemy się do Państwa kalendarza i tak ustawiamy wizyty, aby odbywała się w dogodnym dla pacjentów czasie.
  • Posiadamy aż 2 miejsca parkingowe pod gabinetami. Dzięki temu możesz podjechać praktycznie pod same drzwi, nie narażając się tym samym na pogłębienie urazu.
  • W przypadku młodszych dzieci, zapewniamy przemiłą atmosferę, aby dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie. Nasi rehabilitanci i recepcjoniści szczególnie dbają o małych pacjentów, aby wizyty w Centrum Reflex były dla nich pozytywnym przeżyciem.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na zabieg skontaktuj się z nami. Honorujemy Radzymińską Kartę Mieszkańca.

U nas jesteś w dobrych rękach! 😊